Betgross’a üye ol, siteye yatırım yap, 3 adet yatırımını kaybetmen halinde %10 spor kayıp bonusu alarak kaybettiklerini kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. 3 Adet yatırım işleminin olası kayıp durumunda toplam yatırımınızın %10′ u Kayıp Bonusu olarak eklenmektedir. Spor alanında geçerlidir.
2. Bonustan yararlanabilmeniz için yatırım işleminizde yapacağınız 3. yatırımınızın 1. ve 2. yatırımınızdan fazla olması gerekmektedir( her yatırımınız min 20 ₺ olmalıdır ). Örneğin 1.000₺ + 1.000₺ + 20₺ yatırım yapmanız durumunda son yatırımınız ilk iki yatırımınızdan düşük olduğu için bonus hakkınız bulunmayacaktır. (Aynı anda 3 yatırım gerçekleştirerek bu promosyondan faydalanamazsınız.)

PROMOSYANDAN FAYDALANAMAYACAĞIZ HALLER
Bu pormosyondan faydalanabilmeniz için aşağıdaki bonusları kullanmamış olmanız gerkemektedir. Bu promosyonlardan yararlanmışsanız %10 kayıp bonusu alamayacaksınız.

%50 Spor Bonusu
%150 Freebet
%50 Nakit Slot
50 TL Yatır 25 TL Freebet Al

Son 3 yatırım kaybının öncesinde 24 saat içerisinde çekim işlemi gerçekleştirmiş kullanıcılar bu promosyondan yararlanamamaktadır.

3. Çekim işlemi gerçekleştirildiği an yatırım adedi sıfırlanır. Çekim sonrası ilk yatırım 1. olarak baz alınarak daha sonra gerçekleştirilen yatırımlar üzerine eklenerek devam eder.
4. Kayıp Bonusu talep edebilebilmesi için açık bahis ve bakiyenin bulunmaması gerekmektedir.
5. Bonustan yararlanabileceğiniz max. miktar 300 TL ile sınırlandırılmıştır.
6. Freebet tanımlandığında yatırım sayısı tekrar sıfırlanacaktır ve hesaplanan yatırımlar için herhangi bir hakkınız kalmayacaktır.
7. Yapmış olduğunuz yatırımlarınıza site içerisinde bulunan aktif bonuslardan kullanmanız Kayıp Bonusu kampanyasından yararlanmanıza engel değildir.
8. Max.kazanç alınan Kayıp Bonusu’nun (minimum 100tl olacak şekilde) 10 katıdır.10 katından fazla kazanç sağlanması durumunda extra miktar silinecektir.
9. Bu promosyon bütün yatırım yöntemleri için geçerlidir.
10.Betgross ,promosyonları suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan veya Betgross genel kural ve şartlarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını askıya alma ve kapatma hakkını saklı tutar.

Betgross’u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.