Oslobet’e üye ol, siteye kripto para ile yatırımını yap, %25 oranında çevrimsiz bitcoin yatırım bonusunu al ve kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1- ) Promosyondan faydalanabilmeniz için yatırımınızın ardından herhangi bir bahis alımı yapmadan talepte bulunmanız gerekmektedir. Kullanıcının aktif etmediği veya çevrimi tamamlanmayan bonusu bulunması durumunda ekstra bu promosyondan faydalanamamaktadır.

%25 ÇEVRİMSİZ BTC SPOR BONUSU + %100 FREE BET

%25 BTC CASİNO BONUSU + %100 FREE SPİN

2-) Bonusunuzu alabilmek için yatırımınızın sonuçlanmasının hemen ardından bakiyenizi kullanmadan sitemiz üzerinde bulunan ‘’ BONUS TALEP’’ kısmından talep edebilirsiniz. Bonus hesaplaması yapılırken son 24 saatteki yatırımlarınızdaki kar-zarar baz alınmaktadır. Bu süreçte artıda olan ya da yatırımlarına bonus hakkını kullanan üyelerimizin herhangi bir bonus hakkı bulunmamaktadır.

3-) Aktarılan promosyonlar 24 saat içerisinde kullanılmaması durumunda sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecektir.

Bu promosyondan faydalanan üyelerimiz şartları ve kuralları kabul ettiğinden herhangi bir kural ihlali ya da haksız kazançta aktarılan bonus ve kazanç düşürülebilir.

Bu Promosyona Genel Promosyon Kuralları dahildir.