Freybet’e üye ol site de kazanç sağlamanız ardından çekim işleminizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşın, çekim paylaş bonusundan yararlanarak kazanmaya devam edin.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

499 TL‘ ye kadar çekimlerinize 20 TL,

4.999 TL‘ ye kadar çekimlerinize 25 TL,

5.000 TL ve üzeri çekimlerinize 30 TL FreeBet kazan!

 

2. Promosyondan faydalanmak için site ismi (FreyBet yazarak), çekim miktarı ve süresi ile birlikte çekiminizin ekran görüntüsünü forum sayfasında veya twitter hesabınızda paylaşmanız gerekmektedir. Twitter üzerinden yaptığınız paylaşıma Twitter hesabımızı etiketlemeniz gerekmektedir.
Freybet Paylaşılan çekim paylaş etkinliğinin paylaşım yaptıktan bonus aktif edildikten ve ardından silindiğini tespit edilmesi durumunda bir sonraki çekim paylaş bonuslarından men etme hakkına sahiptir.

3. Forumlarda veya twitter sayfanızda paylaşım yaptıktan sonra paylaşımınızın ekran görüntüsünü ve forum kullanıcı adınızla birlikte hangi bonusu talep ettiğinizi belirtip support@freybet.com adresine mail atmanız yeterlidir.

4. Mail gönderimi sağlandıktan sonra hakkınız olması durumunda hesabınıza hediyeleriniz 8 saat içerisinde eklenecektir.

5.Eklenen FreeBet ile toplamı kadar bir defa minimum 1.30 veya üzeri oran ile bahis yapılması gerekmektedir.

6.Etkinliklerden ve çekim paylaş bonusundan sağlanılan kazançlar ile yapılan çekimlerden “çekim paylaş” promosyonumuzdan yararlanamazsınız.
7.Bu promosyondan almış olduğunuz Freebet miktarının 10 katı kazanç sağlayabilirsiniz.