Matorbet doğum gününüzde sizleri unutmuyor! Doğum gününe özel bonuslardan yararlanıp kazanmak için hemen üye ol.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Bonus sadece doğum gününüzde eklenmektedir.

2. Bonustan faydalanabilmeniz için sitemize üyelik işleminiz sırasında İsim Soyisim, TC Kimlik Numaranız & Doğum tarihi bilglilerinizi doğru belirtmiş olmalısınız.

Sitemize daha önce en az 3 kere ve toplamda en az 300TL yatırım yapmış kullanıcılarımıza finansal işlemleri baz alınarak anapara gibi nakit doğum günü bonusu alabilirler.
Bonusunuzu canlı destek hattımızdan talep etmelisiniz. Adınıza tanımlı sürpriz bonusunuzla ilgili destek hattımız tarafından bilgilendirileceksiniz.

Sitemize yatırım yapmamış kullanıcılarımıza 30TL Freebet ya da 50 adet Freespin olarak eklenecektir.
Bonusunuzu bonus talep üzerinden talep etmelisiniz. Bonus çevrimlerini tamamlayan kullanıcılarımız maksimum 100TL çekim yapabilirler.

30TL FREEBET ÇEVRİMİ

Her seçim oranı min. 1.50 olan futbol ve basketbol bahislerinden oluşturduğunuz en az 5 seçimli kombinelerle bonusunuzu kullanabilirsiniz. Oluşturduğunuz kuponun kazanan olarak sonuçlanması durumunda çevriminiz tamamlanmış olacaktır. Bonus kazancınızla maksimum 100TL çekim yapabilirsiniz.

50 FREESPIN

● TRİPLE DRAGONS ™

● AZTEC GEMS ™

● HOT TO BURN™

● DIAMOND STRIKE ™

Oyunlarında freespinlerinizi nakiye dönüştürebilir. Freespin kazançlarınızla dilediğiniz alanda oyunlara katılım sağlamaya devam edebilir ve maksimum 100TL çekim yapabilirsiniz.